Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Z Tymi Co Się Znają II

kolejny sezon programu dedykowanego dla Browaru Namysłów Premiera Wrzesień 2019

Nasze usługi

Poznaj naszą ofertę

Koncepcja
Tworzymy dedykowane rozwiązania wpisujące się w tożsamość firmy. Opracowujemy indywidualne strategie, unikalne plany i harmonogramy działań. Doradzamy w zakresie identyfikacji wizualnej firm i wydarzeń oraz przygotowujemy gotowe scenariusze. Wychodzimy poza utarte schematy proponując kreatywne rozwiązania.
Kreacja
Opracujemy projekty graficzne wszystkich niezbędnych materiałów CI oraz materiałów promocyjnych. Tworzymy wizualizacje przestrzeni i szkice scenografii, zajmujemy się profesjonalną realizacją filmów reklamowych, publicity, teledysków, postprodukcją oraz realizacją pozostałych form filmowych i telewizyjnych.
Produkcja
Organizujemy kompleksowo zarówno imprezy masowe, eventy promocyjne wraz z zapewnieniem udziału gości specjalnych, jak również konferencje i imprezy wewnętrzne. Na potrzeby produkowanych przez nas wydarzeń zapewniamy również całościową realizację techniczną.
Media
Zajmujemy się zintegrowaną komunikacją medialną, planowaniem i zakupem kampanii reklamowych zarówno w mediach tradycyjnych, niestandardowych, jak i interaktywnych. Tworzymy strategie komunikacyjne firm oraz brand’ów.

Portolio

Wybrane realizacje

strony www
strony www
strony www

FM Aldentro

Kilka słów o nas

FM Aldentro jest spółką należącą do ATM Grupa SA – największego niezależnego producenta telewizyjnego w Polsce.

Z pasją tworzymy niestandartowe formaty wideo oraz wdrażamy unikalne rozwiązania komunikacyjne. 
Dzięki współpracy z najważniejszymi wydawcami telewizyjnymi i internetowymi tworzymy strategie oparte na lokowaniu produktów i branded content.

Specjalizujemy się także w kompleksowej organizacji  i produkcji eventów na skalę międzynarodową: koncetów, festiwali, imprez targowych, kongresów i rozmaitych wydarzeń kulturalnych. 

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu profesjonalistów jesteśmy samowystarczalni w swoich działaniach. 

Sprawdź naszą ofertę

Zaufali nam - czyli nasi klienci i partnerzy

Blog

Aktualności