Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Imprezy

Kompleksowa organizacja eventów

Oferta

Eventy: koncerty, wielkie wydarzenia kulturalne i inne...

Praca przy dużych projektach eventowych jest naszą pasją. Chętnie podejmujemy wyzwania oferując innowacyjne podejście wraz z profesjonalną realizacją.

Regularnie współpracujemy ze znanymi w Polsce i na świecie artystami. Zajmujemy się kompleksową produkcją festiwali, koncertów poszukując nowinek w zakresie scenografii czy wykorzystania nowych możliwości technologicznych.

Zrealizowaliśmy m. in.: koncert David'a Gilmour’a z orkiestrą symfoniczną i Leszkiem Możdżerem, Ceremonię Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu, Imprwzy sylwestrowe transmitowane live w TV, koncert "Wrocław w Rytmie Disco", "Wromantic Festival", Europa na widelcu i wiele innych... 

Oferta

Targi, wystawy, pawilony

Pomysł, scenografia, wykorzystanie multimediów to podstawa w tworzeniu nowoczesnych realizacji w marketingu wystawienniczym. Liczy się efekt „wow”, ale też funkcjonalność i dostosowanie projektu do celów biznesowych, oraz specyfikacji targowej. 
Nasz zespół to doświadczeni projektanci, kompetentni konsultanci i profesjonalny zespół montażowy, który zadba o każdy szczegół pawilonu.
Specjalizujemy się w wielkopowierzchniowych realizacjach w Polsce i poza granicami. 

Contact

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń

Skontaktuj się z nami