„Wrocław w rytmie disco” już 14 czerwca!

„Wrocław w rytmie disco” już 14 czerwca!

Najbardziej znane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco już w środę 14 czerwca zjadą do Wrocławia. Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Szykuje się niezapomniany początek długiego weekendu, imprezę poprowadzą Agnieszka Kaczorowska oraz Jerzy Mielewski.

Okrągły jubileusz disco polo

Choć niektórym może trudno w to uwierzyć, Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo  w tym roku obchodzą swoje 25-lecie! To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła prezentować tę muzykę, która, choć szybko zyskiwała popularność w całym kraju, długo nie była obecna w żadnej telewizji.

Największe gwiazdy muzyki disco na Stadionie Wrocław

14 czerwca na wrocławskim stadionie będzie można się bawić przy hitach disco polo. Na scenie pojawią się ikony gatunku: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P.

Obok polskich artystów na scenie wystąpią również gwiazdy zagraniczne: Jenny Berggren z Ace of Base, Rui Carlos Ferreira, Kamaliya, czy La Bouche. Ta impreza zapowiada się na największe tego rodzaju wydarzenie w kraju!

Gdzie kupić bilety?

Z kupnem biletów nie warto zwlekać! Wejściówki na „Wrocław w rytmie disco” są dostępne na stronie www.ebilet.pl. Ceny zaczynają się już od 49 zł.

Organizatorem i producentem koncertu jest firma FM ALDENTRO. Spółka ma na swoim koncie współorganizację m.in. zeszłorocznego koncertu Davida Gilmour’a.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *