„Wrocław w Rytmie Disco”: To był idealny początek lata

„Wrocław w Rytmie Disco”: To był idealny początek lata

Na tę jedną noc Stadion Wrocław zamienił się w największą dyskotekę w Polsce. Organizowany przez nas „Wrocław w Rytmie Disco”, był idealnym rozpoczęciem lata. W imprezowy klimat wprowadzili wszystkich najlepsi z najlepszych spośród artystów m.in. sceny disco polo. Zobaczyć i posłuchać można było zarówno zespołów od lat przyciągających rzesze fanów, jak i młodych wykonawców, którzy szturmem zdobywają popularność.

Na dobry początek wyjątkowego koncertu jeden z największych hitów 25-lecia disco polo, a kiedyś muzyki chodnikowej, czyli „Szalona”. To był 1997 rok, gdy po raz pierwszy wykonał ją zespół Boys, a potem aż przez 91 tygodni znajdowała się na liście przebojów w programie „Disco Polo Live” w Telewizji POLSAT. – Jesteśmy wszyscy jedną wielką rodziną! – wskazał wokalista Marcin Miller na plejadę gwiazd na scenie, bohaterów wieczoru, którzy wspólnie z grupą Boys powitali publiczność i rozpoczęli szaloną zabawę. Nie mogło także zabraknąć utworu „Wolność”, chóralnie odśpiewanego przez fanów.

Nie da się ukryć, że wielki powrót disco polo na salony to zasługa grupy Weekend i hitu „Ona tańczy dla mnie”. 100 milionów odsłon w Internecie! Wielu fanów czekało tylko na ten numer, ale we Wrocławiu wokalista i lider Radek Liszewski rozgrzał publiczność także drugim przebojem „Za każdą chwilę z Tobą”. Fajerwerki, choreografia, wspólne śpiewanie. – Macie siłę? Macie moc? Rozbujajmy to! – zachęcał wszystkich. Było gorąco!

Wyjątkowy koncert we Wrocławiu, transmitowany na antenie Polsatu, podsumował utwór „Wszyscy Polacy” Sławomira Świerzyńskiego i grupy Bayer Full. Lepszego zakończenia nie można sobie wyobrazić. Ten utwór to jeden z hymnów disco polo. Była także polsko-chińska „Blondyneczka”.

 

Fot. Filip Basara/FM ALDENTRO

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *