Eventy muzyczne i kulturalne

W wyniku przeprowadzonego postępowania Ministerstwo Finansów powierzyło konsorcjum – agencji UNIQUE ONE oraz firmie FM ALDENTRO (ATM Grupa), opracowanie scenariusza i spotu reklamowego do kampanii dotyczącej Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT. Kampania rusza 6 listopada i skierowana jest do mikroprzedsiębiorców.

Od 1 stycznia 2018 r. około 1,6 mln mikroprzedsiębiorców dołączy do grona podatników VAT, którzy prowadzą elektroniczną ewidencję VAT (czyli rejestr sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłają ją jako Jednolity Plik Kontrolny VAT (JPK_VAT).

JPK_VAT to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej, do 25. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Ministerstwo Finansów już teraz zachęca mikroprzedsiębiorców do wysyłania JPK_VAT, co umożliwi im wcześniejsze sprawdzenie, z czym wiąże się nowy obowiązek. Dodatkowo przy rozliczeniu za październik, listopad i grudzień tego roku przedsiębiorca może zyskać zwrot podatku VAT do 25 dni, zamiast 60.

Kampania Ministerstwa Finansów skierowana do mikroprzedsiębiorców obejmie telewizję (TVP, Polsat, TVN), radio i Internet. Uruchomiona została też dedykowana infolinia Krajowej Informacji Skarbowej. Komplet informacji podatnicy mogą uzyskać między innymi we wszystkich urzędach skarbowych i na stronie www.jpk.mf.gov.pl.

Kampania informacyjno-edukacyjna jest realizowana przez konsorcjum – UNIQUE ONE i spółkę FM ALDENTRO (ATM Grupa). Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za powstanie scenariusza do spotu reklamowego, a firma FM ALDENTRO za realizację i produkcję spotu. Film wyreżyserował Marcin Męczkowski, a w spocie wystąpili: Kinga Krasuska, Szymon Michalewicz oraz Mateusz Bernardyn.

14 czerwca 2017 roku – na tę jedną noc Stadion Wrocław zamienił się w największą dyskotekę w Polsce. Podczas koncertu „Wrocław w Rytmie Disco” zobaczyć i posłuchać można było zarówno zespołów od lat przyciągających rzesze fanów, jak i młodych wykonawców, którzy szturmem zdobywają popularność. Będąc na miejscu z kamerą, zapytaliśmy muzyków o ich najpiękniejsze wspomnienia związane z disco polo.

Zapraszamy na naszą relację z tego dnia!

 

14 czerwca br. mieliśmy przyjemność zorganizować koncert „Wrocław w Rytmie Disco”, czyli pierwsze tak duże wydarzenie poświęcone obchodom świętowania 25-lecia muzyki disco w Polsce.

Kilka miesięcy przygotowań, kilkaset osób pracujących przy projekcie, 20 zespołów i miliony zadowolonych fanów. Takie statystyki utwierdzają tylko, że muzyka disco polo nie zna granic. Jak zatem wyglądały przygotowania do realizacji „Wrocław w Rytmie Disco”?

Poznajcie ekipę FM ALDENTRO, czyli ludzi odpowiedzialnych za organizację tego wyjątkowego koncertu!

Na tę jedną noc Stadion Wrocław zamienił się w największą dyskotekę w Polsce. Organizowany przez nas „Wrocław w Rytmie Disco”, był idealnym rozpoczęciem lata. W imprezowy klimat wprowadzili wszystkich najlepsi z najlepszych spośród artystów m.in. sceny disco polo. Zobaczyć i posłuchać można było zarówno zespołów od lat przyciągających rzesze fanów, jak i młodych wykonawców, którzy szturmem zdobywają popularność.

Na dobry początek wyjątkowego koncertu jeden z największych hitów 25-lecia disco polo, a kiedyś muzyki chodnikowej, czyli „Szalona”. To był 1997 rok, gdy po raz pierwszy wykonał ją zespół Boys, a potem aż przez 91 tygodni znajdowała się na liście przebojów w programie „Disco Polo Live” w Telewizji POLSAT. – Jesteśmy wszyscy jedną wielką rodziną! – wskazał wokalista Marcin Miller na plejadę gwiazd na scenie, bohaterów wieczoru, którzy wspólnie z grupą Boys powitali publiczność i rozpoczęli szaloną zabawę. Nie mogło także zabraknąć utworu „Wolność”, chóralnie odśpiewanego przez fanów.

Nie da się ukryć, że wielki powrót disco polo na salony to zasługa grupy Weekend i hitu „Ona tańczy dla mnie”. 100 milionów odsłon w Internecie! Wielu fanów czekało tylko na ten numer, ale we Wrocławiu wokalista i lider Radek Liszewski rozgrzał publiczność także drugim przebojem „Za każdą chwilę z Tobą”. Fajerwerki, choreografia, wspólne śpiewanie. – Macie siłę? Macie moc? Rozbujajmy to! – zachęcał wszystkich. Było gorąco!

Wyjątkowy koncert we Wrocławiu, transmitowany na antenie Polsatu, podsumował utwór „Wszyscy Polacy” Sławomira Świerzyńskiego i grupy Bayer Full. Lepszego zakończenia nie można sobie wyobrazić. Ten utwór to jeden z hymnów disco polo. Była także polsko-chińska „Blondyneczka”.

 

Fot. Filip Basara/FM ALDENTRO

Pogoda dopisuje, humory również – to będzie udany koncert „Wrocław w Rytmie Disco”!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – prosto z próby generalnej.

fot. Filip Basara

13 czerwca, w przeddzień koncertu, na Stadionie Wrocław odbyła się konferencja zapowiadający koncert „Wrocław w Rytmie Disco”. Udział w niej wzięli m.in. Anna Rakowiecka-Smarz (producent koncertu z ramienia FM ALDENTRO), Agnieszka Kaczorowska (prowadząca wydarzenie), Tomek Barański (choreograf), Elwira Brodzik (wokalistka MEJK) i inni.

 

fot. Filip Basara

Festiwalowa niedziela upłynęła pod znakiem zlotu food trucków i piw rzemieślniczych „Food O’Clock Festival & Beer O’Clock” we wrocławskim Browarze Mieszczańskim. Na uczestników oprócz doznań kulinarnych czekały liczne atrakcje kulturalne.

Wśród nich wystawa i prezentacja Food Design przygotowana przez łódzką ASP, wystawa Muzeum Polskiej Wódki oraz „Thinkpink”. Zwieńczeniem tego festiwalowego dnia był koncert zespołu Bielas i Marynarze.

Zapraszamy  do obejrzenia galerii z tego wydarzenia. Za organizację wydarzenia odpowiadała firma FM ALDENTRO.

 

Fot. Royal Photographers

Mariusz Węgłowski w serialu „Policjantki i policjanci”  wciela się w uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu. Do tej pory kojarzony z serialem, teraz da się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, 14 czerwca wystąpi na Stadionie Wrocław i wspólnie ze swoimi kolegami z zespołu „Hellos” wykona kilka piosenek, które przez lata istnienia zespołu, wspólnie napisali.

To będzie pierwszy taki występ w karierze byłego policjanta!

Bilety na Wrocław w Rytmie Disco są jeszcze dostępne. Wejściówki od 39 złotych można kupić na: www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/wroclaw-w-rytmie-disco/

Kilka dni temu rozpoczęły się przygotowania do zbliżającego się koncertu „Wrocław w Rytmie Disco”.

7 dni montażu sceny, 20 tirów ze sprzętem ciężkim i kilkudziesięciu pracowników. Te liczby jedynie udowadniają, że będzie to największa impreza tego lata! Zobaczcie galerię zdjęć z pierwszego okresu budowy.

 

fot. Filip Basara

Trwają przygotowania na stadionie miejskim do największej w Polsce imprezy disco polo. Od wtorku 7 czerwca na murawie stadionu rozkładana jest scena, na której zagrają największe gwiazdy w rytmie muzyki disco. Impreza przygotowana jest dla 35 tysięcznej publiczności – zobaczcie relację telewizji Echo 24